Spausdinti

CV rašymas

Profesionaliai ir greitai rašome CV ir motyvacinius laiškus darbdaviams.
 
Tai duomenys, kuriuos darbo ieškantis asmuo pirmiausia pateikia galimam darbdaviui. CV yra vienas pagrindinių priemonių sudominti darbdavį.
 
Motyvacinio laiško tikslas – įrodyti darbdaviui, kad esate tinkamas kandidatas užimti laisvą darbo vietą ir kad verta Jus pakviesti pokalbio. Taip galite dar kartą pabrėžti savo gebėjimus ir parodyti motyvaciją siūlomam darbui.
 
Mūsų paslaugos:
 
- Rašome visoje Europoje naudojama gyvenimo aprašymo forma (CV) ;
- Motyvacinio laiško rašymas;
- CV ir ML redagavimas;
- CV ir ML vertimas įvairiomis kalbomis.
 
 
Kainos nuo 15 eur.
(priklausomai nuo CV, ML sudėtingumo ir atlikimo termino). 
 
Visą medžiagą siųskite el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
 
Patarimai rašant gyvenimo aprašymą:
 
Spausdinti

Laiko vadybos menas: darbai pomidorais, reikalai varlėmis

laikasJaučiatės kaip voverė rate – laukia tūkstančiai nesibaigiančių darbų, o jūs nieko nespėjate? Pabandykite planuoti dieną, pasinaudodami efektyvaus laiko valdymo metodais.

Racionaliai panaudoti laiką bandė dar Leonardas da Vinčis. Jis buvo sukūręs savo laiko valdymo sistemą: 15 minučių miegodavo, 4 valandas dirbdavo ir vėl 15 minučių miegodavo...

Spausdinti

Kaip atgaivinti vidinę motyvaciją?

karjeros kilimasDažnai motyvacija gaivinama tokiais patarimais: perskaityk šią knygą ar straipsnį, naudokis šia metodika, užsibrėžk tikslą, vizualizuok jį, atkakliai stenkis ir t.t. Kuo tokie patarimai (ir juolab naudojimasis jais) gali būti pavojingi?

Spausdinti

Tvirta motyvacija: kaip pasiekti to, ko nori

Dažnai susiduriame su tokia situacija: norime siekti tikslo, susirasti draugų, baigti mokyklą gerais pažymiais ar pakliūti į mokyklos krepšinio komandą. Dažniausiai pradžioje viskas sekasi labai neblogai, bet pamažu ima trūkti parako, kol galiausiai išvis nebeturime jėgų ko nors imtis.

Spausdinti

Patarimai, kaip pasiekti savo tikslą

tikslasKonkretumas

Jeigu norite kažką pasiekti, reikia iš pradžių patiems suprasti, ko jūs norite. Psichologų nuomone, bet kuris tikslas turi būti konkretus. Jeigu žmogus neįsivaizduoja, ko jis nori iš gyvenimo, kur jis galėtų save realizuoti, pasiekti tikslą jam bus sudėtingiau. Todėl pasistenkite sukonkretinti savo norus, pavyzdžiui, užuot teigę „Aš noriu numesti 10 kg", sakykite „Aš numesiu 10 kg". Ar jaučiate skirtumą?

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas