Rasta mokymų, seminarų, kursų : 440

PAVADINIMAS APRAŠYMAS PAPILDOMA INFO
Language Academy Šiandieniniame pasaulyje anglų kalba - neišvengiama būtinybė visose gyvenimo srityse.
(Organizatoriai / Kalbų kursai)
Šakių dziudo sporto klubas AUDRA Šakių dziudo sporto klubas "AUDRA" yra savarankiška, ne pelno siekianti visuomeninė organizacija, veikianti ugdymo pagrindais socialinėje ir sporto srityje, savo veiklą pradėjusi 1999 04 01 d.
(Organizatoriai / Laisvalaikiui)
Mažas Pasaulis Mažo Pasaulio tikslas - įdomiai ir suprantamai pateikti Jūsų pasirinktos užsienio kalbos žinias bei padėti lavinti asmeninio ir profesinio bendravimo įgūdžius.
(Organizatoriai / Kalbų kursai)
Šinici Suzuki talentų mokykla Š.Suzuki gimė 1898 m. spalio 17 d. Japonijoje, smuikų gamyklos savininko šeimoje.
(Organizatoriai / Šeimai Senjorams)
Europinė partnerystė Misija: Teikti naujausias ir aktualiausias teorines ir praktines darbo su naujomis verslo technologijomis žinias bei skatinti informacijos mainus tarp verslo subjektų tiek Lietuvoje, tiek Europoje.
(Organizatoriai / IT, kompiuterių kursai)
Kviečiame dalyvauti pašalpų gavėjus, ilgalaikius bedarbius mokymuose. Kviečiame dalyvauti*: socialinių pašalpų gavėjus; ilgalaikius bedarbius (nedarbo trukmė asmenims iki 25 metų – ne mažiau kaip 6 mėn., asmenims nuo 25 metų – ne mažiau kaip 12 mėn.); socialinės rizikos šeimas.
(Organizatoriai / Konsultacijos )
Saugaus vairavimo mokykla Automobilio saugaus vairavimo kursuose sužinosite, kaip valdyti automobilį ekstremaliose situacijose ir kaip išvengti avarinių situacijų kelyje. Mokymuose įgytos žinios ir patirtis padės saugiai vairuoti kasdien: ekstremalus stabdymas, netikėtos kliūties išvengimas, slystančio automobilio valdymas...
(Organizatoriai / Vairavimo kursai)
Baltijos programinė įranga IT specialistų konsultacijos bei mokymai
(Organizatoriai / IT, kompiuterių kursai)
Juronas Vairavimo mokykla "Juronas" organizuoja B ir B1 kategorijų vairavimo kursus. Vairavimo kursai vyksta Vilniuje. Mūsų dėstytojai – tikri savo darbo fanatikai. Tuo Jūs įsitikinsite, bet reikės ir Jūsų pastangų, kad greičiau įsisavintumėte KET (kelių eismo taisykles), vairavimo teoriją, praktinį važiavimą.
(Organizatoriai / Vairavimo kursai)
Teniso mokykla Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga Teniso mokykla yra puiki vieta aktyviam sportui bei puikiam laisvalaikio praleidimui.
(Organizatoriai / Laisvalaikiui)
Madiks projektai UAB "Madiks projektai" yra sukaupę daugiau nei 15 metų tvarių pokyčių ir informacinių sprendimų taikymo patirtį. Teikiame profesionalius mokymus ir konsultacijas procesų pertvarkymo, ISO standartų, LEAN, TOC ir 6 Sigma srityse.
(Organizatoriai / Verslui)
Projekona Esame novatoriška, kūrybinga ir lanksti profesionalų komanda, besivadovaujanti europietiškomis vertybėmis. Veiklos sritys: ES Projektų valdymas, mokymai, personalo valdymas, asmeninės ir verslo konsultacijos.
(Organizatoriai / Laisvalaikiui)
KTU E. mokymosi technologijų centras E. mokymosi technologijų centras - tai universiteto padalinys, įkurtas 2008 m. reorganizavus Distancinio mokymo centrą, veikusį Universitete nuo 1996 m.
(Organizatoriai / Nuotoliniai mokymai)
A. Žukausko personalinis vairuotojų ruošimo centras VRC Vairavimo mokykla "VRC" organizuoja A, A1, B, B1, BE, C, C1, C1E, CE, D, D1, D1E, DE, Mopedų vairavimo kursus. Vairavimo mokykla siūlo kvalifikuotus dėstytojus, naujausią KET programą, moderniai įrengtas klases.
(Organizatoriai / Vairavimo kursai)
English Language Courses English Language Courses yra naujoviška mokykla, su netradiciniu, novatorišku, į Jūsų poreikius orientuotu požiūriu į užsienio kalbos mokymą. Mes specializuojamės suaugusiųjų mokyme ir kursus pritaikome Jūsų poreikiams.
(Organizatoriai / Kalbų kursai)
Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla NKKM IT mokymo agentūra yra viešosios švietimo įstaigos „Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla“ padalinys, skirtas organizacijų ir įmonių darbuotojų mokymui, turintis Microsoft IT Academy ir Cisco Networking Academy statusą, Švietimo ir mokslo ministerijos licenciją, VTD leidimą dėstyti valstybės tarnautojams, atstovaujanti ECDL, Pearson VUE ir Prometric testavimo sistemoms.
(Organizatoriai / IT, kompiuterių kursai)
American English School AMES - pirmoji įsteigta kalbų mokykla Lietuvoje. AMES kalbų kursų ir studijų Lietuvoje bei užsienyje paslaugas teikia nuo 1992 metų. Pradėję nuo anglų kalbos, dabar teikia daugelio užsienio kalbų mokymo paslaugas moksleiviams, suaugusiems, įmonių darbuotojams, vadovams.
(Organizatoriai / Kalbų kursai)
Baltijos šiaurietiškojo ėjimo centras Mūsų misija - propaguoti šiaurietiškąjį ėjimą kaip aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo skatinimo priemonę.
(Organizatoriai / Laisvalaikiui)
Mikropigmentacijos mokymai Kviečiame visus meniškos srities gerbėjus į profesionalius ilgalaikio / permanentinio makiažo (mikropigmentacijos) mokymus.
(Organizatoriai / Laisvalaikiui)
iCAN mokymo centras Užsienio kalbų kursai - anglų, vokiečių, rusų, lenkų, ispanų, prancūzų, norvegų ir kt., ruošiame IELTS, TOEFL, anglų kalbos brandos egzaminams. Vertimai raštu ir žodžiu Saviugdos bei verslo mokymai fiziniams bei juridiniams asmenims.
(Organizatoriai / Atvirieji mokymai)
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas