Teisingas universiteto, studijų, karjeros pasirinkimas su egoCOMPASS

Trumpas aprašymas: Teisingas universiteto, studijų, karjeros pasirinkimas su egoCOMPASS
Vilnius, „egoPERFECTUS“ ofisas

Artimiausios testo datos: rugsėjo 25 d., spalio 30 d.

Testo trukmė: nuo 9:45 iki 13:45 val.

egoCOMPASS sistemos kaina: 350 €

Vieta: Vytauto g. 14, Vilnius

Norite gauti konkrečius atsakymus į klausimus apie egoCOMPASS?
Pilnas Aprašymas:

Karjeros testas Morrisby Profile

egoCOMPASS sistemoje naudojame Morrisby Profile testą. Testas sukurtas prieš daugiau nei 50 metų Didžiojoje Britanijoje, bet yra plačiai žinomas ir naudojamas visame pasaulyje kaip kokybiškas karjeros parinkimo įrankis. Testu jau pasinaudojo daugiau nei 80 000 žmoniųMorrisby Profile kasmet tobulinamas Psychological Testing Centre, kuris priklauso British Psychological Society.

Testą sudaro apie 100 puslapių užduočių, kurias atlikti trunka iki keturių valandų. Laikas neprailgsta – klausimai įdomūs, įtraukiantys. Testų lapai siunčiami į centrinę Morrisby būstinę Jungtinėje Karalystėje, kur yra įvertinami ir atsiunčiami atgal į Lietuvą.

Konsultacija jaunuoliams ir jų tėvams

Praėjus 2 – 2,5 savaitėms po testo, jaunuolis su tėvais el. paštu gauna testo rezultatus ir pakvietimą atvykti konsultacijai į egoPERFECTUS biurą Žvėryne, Vilniuje, ar kitą sutartą vietą. Konsultaciją atlieka Morrisby sertifikuoti specialistai: karjeros konsultantas, lektorius Rytis Jurkėnas arba psichologė, koučingo specialistė Asta Blažinskienė. Aptarimas vyksta su jaunuoliu, atlikusiu testą, ir jo tėvais. Konsultacijoje pristatomi ir paaiškinami testo rezultatai bei parengiamas ugdymo planas.

Konsultacijos trukmė ~1,5 valandos.

Testo rezultatai gaunami anglų kalba, o konsultacija vyksta lietuvių kalba.

Ugdymo planas

Paskutinis egoCOMPASS etapas – ugdymo plano parengimas.

Konsultacijos metu kartu su jaunuoliu ir jo tėvais yra aptariami tolimesni ugdymo etapai. Konsultantas rekomenduoja žingsnius, kurių reikėtų imtis, siekiant vienos ar kitos karjeros. Galbūt jaunuoliui reikia ugdyti komandiškumo ar lyderystės kompetencijas, o gal tiesiog reikia pasitempti su mokslais ir pakelti matematikos ar istorijos pažymių vidurkį. Taip pat, jei turite tokių poreikių, galime rekomenduoti tinkamiausias mokymo įstaigas: vidurines mokyklas, koledžus arba universitetus visame pasaulyje.


Kaina: 350
Kalbos: Lietuvių

Teisingas universiteto, studijų, karjeros pasirinkimas su egoCOMPASS

Svetainė: bit.ly/3iHY0d5
Adresas: Vytauto g. 14, Vilnius
Telefonas: +370 694 57384
Miestas: Visi miestai, Vilnius

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas