Kalbų kursai mini grupėse

Trumpas aprašymas: Kalbų kursai mini grupėse
Jei norite išmokti efektyviai vartoti užsienio kalbą – galime Jums pagelbėti. Mažose grupelėse tikrai gausite pakankamai asmeninio dėmesio ir pasieksite savo tikslus, o mūsų dėstytojai padarys viską, kad iki pat mokymų galo išliktumėte motyvuoti.

Kurso trukmė: 50 ak. val.
Vienos ak. val. kaina: nuo 10€
Mažiausias perkamas pamokų kiekis: 8 pamokos
Kursų pradžia: Rugsėjo 28 d.

Pamokos vyksta klasėse arba nuotoliniu būdu.
Pilnas Aprašymas:

Pirmos konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, norus ir aptarsime, kokias esate turėję mokymosi patirtis, ko tikėtumėtės iš mūsų. Išsiaiškinsime, koks Jūsų žinių lygis ir gebėjimai, tuomet pereisime prie tikslų išsikėlimo.

Supažindinsime Jus su mokymų planu. Kadangi mokomės ne iš vadovėlių, o iš periodinių leidinių, video (pvz. ED Talks, Harvard Business Review, The Economist, Forbes, National Geographic) temomis, kurios įdomios kursų lankytojams, pristatysime Jums tas temas, kurias esame numatę kursui.

Šių mokymų metu ugdome ne tik reikalingas kalbines kompetencijas, bet ir siekiame asmeninio, profesinio tobulėjimo, skatiname augti, plėsti interesų ratą, atrasti motyvaciją. Tai ne tušti žodžiai – mūsų mokytojai turi koučingo, Multiple Natures sistemos pagrindus, kuriuos naudoja pamokų metu.


Kalbos: Lietuvių

Kalbų kursai mini grupėse

Svetainė: bit.ly/3iI80ml
Adresas: Vytauto g. 14, Vilnius
Telefonas: +370 694 57384

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas