Spausdinti

Tu gali keisti ne tik savo, bet ir kitų gyvenimą į gerąją pusę!

 

Ar vaikystėje kada nors norėjote, kad kas nors paimtų Jus už rankos ir parodytų teisingą kelią? Ne visiems iš mūsų yra suteikta galimybė atsiremti į tvirtus tėvų pečius, surasti sėkmę, ar būti paglostytiems fortūnos rankos. Tačiau nesvarbu, kokioje situacijoje esate gimę, turint noro ir valios, galima pasiekti išsvajotas aukštumas!

„Kitas variantas“ ir yra ta pakopa Lietuvos jaunimui, suteikianti jiems žinių ir taip reikalingo padrąsinimo.


Projekto idėja paprasta, tačiau kartu ir užkrečianti - sėkmės ir laimingo gyvenimo propagavimas jaunimo tarpe. Vesdami paskaitas ir užsiėmimus „Kitas variantas“ komandos lektoriai ugdo 14-19 metų jaunimo kūrybiškumą, atsakingumą, pasitikėjimą savimi.

Projekto iniciatorius ir koordinatorius Tomas Kaulinskas apie idėją šviesti Lietuvos jaunimą ir gyvenimo sėkmę kalba taip: „Kai tavo taurė prisipildo, supranti, kad atėjo metas pasidalinti su kitais. Paaugliai tam labiausiai tinka, nes jie turi daug daugiau energijos, noro ir atkaklumo siekti ir tobulėti. Kai su jais atrandi bendrą kalbą, šie priima informaciją ir svarbiausia - ja pasinaudoja."

„Kitas variantas“ komandos narius Jūs matote savo kasdieniniame gyvenime - ar tai būtų studentas troleibuse, skubantis į paskaitas, ar Jus aptarnaujantis valstybinės įstaigos tarnautojas, ar sėkmingas verslininkas. Jie skirtingi, tačiau tuo ir praturtina šį projektą, įnešdami kažką savo, kažką, kuo giliai tiki. Niekas jiems už tai nemoka algų, kiekvienas aukoja savo laiką, nes to nori. Energingi, kupini novatoriškų idėjų ir veiklūs žmonės vedami tik vieno – gero tikslo. Narių žodžiais, didžiausias atlygis jiems yra, kai mato paauglių veiduose pasikeitimą, pažangą, norą mokytis ir keistis į gerą.

Kiti panašūs projektai yra tarsi sukurti žmonėms, kurie jau ieško atsakymų, o „Kitas variantas“, skirtingai nuo jų, stengiasi skleisti pačią idėją ir skatinti susidomėjimą, jog egzistuoja laimingo gyvenimo formulė. Ji, žinoma, yra skirtinga kiekvienam iš mūsų, tačiau svarbu tai, kad įgytas žinias galima pritaikyti būtent savo poreikiams.

„Kitas variantas“ projekto narių ir šalininkų daugėja. Gera idėja plinta tarsi virusas, "užkrėsdama" noru skatinti jaunimą pasirinkti teisingą gyvenimo kelią. Kviečiame ir Tave prisijungti prie projekto komandos. Projektui vystyti naudingi pačių įvairiausių gebėjimų ir pomėgių entuziastai. Užsuk į www.kitasvariantas.lt svetainę, susipažink su projekto veikla, užsiregistruok ir dalyvauk kartu. Tu gali keisti ne tik savo, bet ir kitų gyvenimą į gerąją pusę!

 

  www.kitasvariantas.lt

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas