Karjera įmonėse

Visos įmonių veiklos, kurioms nuolat reikalingi įvairių profesijų darbuotojai

Karjera įmonėse : 26 įmonės

PAVADINIMAS APRAŠYMAS PAPILDOMA INFO
KITOKS VADYBININKO (-ĖS) DARBAS SU PARDAVIMAIS Privalai apsilankyti http://REON.LT/KARJERA puslapyje ir sužinoti apie mus viską. UAB REON yra nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė. Esame jauni ir ambicingi, todėl mūsų komandoje dirba tik didelius tikslus savo gyvenime turintys žmonės. Jei esi darbštus, nebijai iššūkių ir sieki tik pačių geriausių rezultatų, prisijunk prie mūsų!
(Pardavimų vadyba)
Miestas:
Vilnius
Pagalbiniai darbai UAB "RENTA Baltic" - inovatyvi personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.
(Personalo valdymas)
verslo kurimas Europos rinkas prižiūri daugiau nei 100 nacionalinių asociacijų ir organizacijų: nuo dietologų, kosmetikos asociacijų ir prekybos rūmų iki rinkodaros asociacijų ir įvairių verslo klubų.
(Pardavimų vadyba)
Miestas:
Mažeikiai
Programuotojas-praktikantas GO-ERP - Microsoft patneris dirbantis su Lietuvos ir užsienio klientais, taip pat reguliariai organizuojantis IT specialistų mokymus. Norime į savo komandą priimti iniciatyvius ir motyvuotus specialistus. Laukiame kandidatų, besidominčių verslo valdymo sistemomis, turinčių susidomėjimą verslo valdymo sistemomis, bazines SQL ir .net žinias, pagrindinių objektinių programavimo kalbų žinias, išmano XML struktūrą, geba greit mokytis bei yra iniciatyvus ir motyvuoti. 
(IT, internetas, kompiuteriai)
Miestas:
Vilnius
Automechanikas autosporto komandoje Mes ieškome:  Autosporto entuziastų, kurie norėtų įgyti patirties dirbant su auto sporto komanda. Patirtis neprivaloma, bet noras mokintis ir tobulėti būtinas. Mums reikia Jūsų:  Padėti pasiruošti lenktynėms Techninė pagalba varžybų metu Pagalba ruošiant sportinius automobilius lenktynėms Mes siūlome: Patirtį automechanikos srityje (Po sėkmingos praktikos išduodamas sertifikatas) Smagų laiko praleidimą (įvairūs auto sporto renginiai bei treniruotės trasose) Galimybę patirti ką reiškia važiuoti sportiniame automobilyje ekstremaliose situacijose Pilnai apmokamas keliones į lenktynes (transportas, maistas, nakvynė) Galimybę praktikos pabaigoje prisijungti prie mūsų komandos ir gauti darbo vietą.
(Mechanika / Inžinerija)
Miestas:
Kaunas
Ieškome vadovų ir aukščiausios klasės specialistų Mes teikiame tiesioginės vadovų ir aukščiausios klasės specialistų paieškos paslaugas Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir kitų šalių įmonėms. Taip pat galime pasiūlyti kvalifikuotų darbuotojų paieškos ir įdarbinimo paslaugas iš kitų šalių rinkų bei vykdome tiesioginę atranką ir teikiame įdarbinimo paslaugas užsienio šalių bendrovėms, ieškančioms išskirtinių kompetencijų darbuotojų Lietuvoje.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka ADVANTUS komanda buvo suformuota 2005 metais kai Vilniuje buvo Įsteigta UAB ADECCO  - pasaulinio personalo sprendimų lyderio ADECCO (www.adecco.com) grupės Įmonė. Vėliau, 2007 metų pavasarį, ADECCO grupei priėmus sprendimą Baltijos šalių rinkose veiklą plėsti ne per savo įmones, o per vietinį partnerį, buvusi UAB ADECCO komanda tapo UAB ADVANTUS darbuotojais ir tęsia tą pačią veiklą. 
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Ieškantiems darbo teikiame laikinojo ir nuolatinio įdarbinimo paslaugas Savo veiklą pradėjome 2004 m. laikinojo įdarbinimo srityje. Per šiuos metus sukaupėme vertingą patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje ir pelnėme didžiųjų Lietuvos įmonių bei gerai žinomų tarptautinių kompanijų pripažinimą. Mūsų klientų įmonėse nuolat dirba 1500-2000 laikinųjų darbuotojų. Laikinai įdarbiname nekvalifikuotus ir kvalifikuotus darbininkus, aukštos kvalifikacijos specialistus, administracijos darbuotojus. Įdarbinamų laikinųjų darbuotojų skaičius kasmet auga. Esame didžiausia laikinojo įdarbinimo įmonė Lietuvoje.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Personalo valdymo, atrankos ir laikino įdarbinimo įmonė. Šių dienų verslo plėtros tempas įpareigoja mus siekti pagrindinio tikslo – atrasti Jums potencialius darbuotojus, kurie galėtų sėkmingai dirbti Jūsų įmonės labui. 
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Socialinė pagalba ieškantiems darbo Padėti ieškoti darbo ir išsilaikyti darbo vietoje žmonėms, kuriems dėl socialinių aplinkybių, psichikos ar fizinės negalios sunkiau integruotis į darbo rinką.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Reikalingi įvairių sričių specialistai užsienyje Bendrovė "ADDUS" įsteigta 2004 m. Jos steigėjai ir darbuotojai turi nemażą patirtį organizuojant ir vykdant darbinės praktikos programas, patys yra dalyvavę siūlomose programose, todėl puikiai gali atsakyti į klientams rūpimus klausimus.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius,Užsienis
Įvairūs darbo pasiūlymai į daugiau negu 10 Europos šalių. Pagrindinė įmonės veiklos sritis - Lietuvos ir užsienio piliečių konsultavimas dėl galimybių įsidarbinti visoje Europos ekonominėje erdvėje - (EEE).
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius,Užsienis
Įvairių sričių darbuotojų Grafton Recruitment buvo įkurta 1982 metais Airijoje ir šiandien yra tarptautinė personalo atrankos kompanija, galinti pasiūlyti savo klientams geriausius personalo atrankos sprendimus. Per paskutiniuosius penkerius metus Grafton Recruitment sparčiai augo ir šiuo metu mūsų tinklą sudaro 76 biurai įsikūrę 19 skirtingose šalyse. 
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Vadovų ir specialistų paieška, vertinimas ir atranka. Verslo investicijos personalui – jūsų patikimas partneris, padedantis surasti, įvertinti ir atrinkti sėkmingus specialistus ir vadovus.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Siūlomi darbai maisto ar metalo pramonės, statybų, logistikos, IT arba žemės ūkio srityje. Domina darbas užsienyje? Jau nuo 2007 m. Qbis agentūra įdarbina darbuotojus iš Lietuvos Olandijoje. Nuo pat veiklos pradžios už Qbis personalo atrankos paslaugas atsiskaito darbdaviai iš Olandijos. Tai reiškia, kad darbo ieškančiam žmogui nėra taikomi jokie įdarbinimo, dokumentų tvarkymo ar kiti mokesčiai. Vien šiais metais buvo įdarbinta apie 1000 žmonių. Šiuo metu virš 800 per Qbis išvykusių lietuvių ir latvių dirba įvairiuose sektoriuose Olandijoje ir Vokietijoje.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius,Užsienis
Nuo administracijos darbuotojo iki vadovo. Manpower, turėdama 60 metų tarptautinę įdarbinimo patirtį ir 80 atstovybių visame pasaulyje, savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2005 metais. Šiuo metu teikiame profesionalias personalo atrankos, laikino ir nuolatinio įdarbinimo paslaugas.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Įvairių sričių specialistų RESURSO - personalo atrankos grupė. Savo veiklą pradėjome 2009 metais.  Darbo strategija - lankstumas, paslaugų tobulinimas bei prisitaikymas prie klientų poreikių.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Profesionali vadovų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka ir vertinimas. Konsultacinė firma “Preilė” - viena sėkmingiausiai dirbančių personalo paieškos ir atrankos kompanijų Lietuvoje. Preilės misija – profesionaliai padėti savo klientams formuoti ir įgyvendinti personalo politiką.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius,Kaunas,Klaip
Specializuojasi Finansų, Technologijų/Inžinerijos bei Pardavimų ir Rinkodaros specialistų atrankose. CVO Recruitment priklauso CVO Group – didžiausiai personalo paieškos ir atrankos grupei Baltijos šalyse (23 profesionalūs konsultantai). Taip pat paslaugas teikiame Lenkijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje, todėl turime galimybę vykdyti projektus keleto šalių mastu. 10 metų sėkminga patirtis visų sričių specialistų atrankoje ir jų įvertinime
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Simplika nuolatos ieško talentingų, iniciatyvių ir aktyvių personalo atrankų konsultantų. Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla - personalo nuoma ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams - svajonių darbą.
(Įdarbinimo agentūros)
Miestas:
Vilnius
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas