Apie įmonę
Darbdavys: Baltic Transline, UAB
Apie įmonę: UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo kompanija, priklausanti „BTL Group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 20 veiklos metų įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje.
Įmonės krovinių pervežimo tinklas yra išplėtotas visoje Vakarų Europoje, Skandinavijos, Baltijos šalyse.
Miestas: Kaunas
Telefonas: +370 686 94342
El.paštas: kristina.m@baltictransline.lt
Svetainė: www.baltictransline.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Ieškome vairuotojų-ekspeditorių darbui po Lietuva
Darbo sritis: Transportas / Logistika
Darbo pobūdis: Kaunas Atlyginimas: 1300-1500 €/mėn. į rankas Ieškomi vairuotojai/os – ekspeditoriai/ės krovinių pervežimams Lietuvoje. Darbas su šaldytuvais. Darbo specifika: Prekių išvežiojimas iš logistikos sandėlių į parduotuves. Įmonė siūlo lankstų darbo grafiką, dienines arba naktines pamainas, galimybę dirbti pilnu/puse etato, planuotis darbą tik savaitgaliais ir pan. Su kiekvienu, darbo grafikas derinamas individualiai, pagal poreikį. Darbo užmokestis mokamas laiku, 1300 – 1500 Eur į rankas. Yra galimybės užsidirbti papildomai. Be patirties – apmokome. El. paštas: kristina.m@baltictransline.lt, tel. +370 686 94342
Reikalavimai darbuotojui: Darbas su šaldytuvais. Darbo specifika: Prekių išvežiojimas iš logistikos sandėlių į parduotuves.
Įmonė siūlo: Su kiekvienu, darbo grafikas derinamas individualiai, pagal poreikį. Darbo užmokestis mokamas laiku, 1300 – 1500 Eur
Atlyginimas: 1500
Skelbimas paskelbtas: 2021-07-09
Galioja iki: 2021-10-15


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas