Apie įmonę
Darbdavys: UAB, INTROMERA
Apie įmonę: "INTROMERA“ – kokybiški statybos ir remonto darbai!
Statybos profesionalų komanda atlieka visus statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbus įvairios paskirties pastatams. Atliktiems darbams suteikiame garantijas, pritaikome nuolaidas.
Taip pat patariame, konsultuojame statybų klausimais. Bei galime supirkti ir pristatyti (atvežti) visas statyboms reikalingas medžiagas į jūsų nurodytą vietą!
Miestas: Klaipėda
Telefonas: +37061530313
El.paštas: intromerauab@gmail.comApie siūlomą darbą
Profesija: Reikalingi statybininkai/apdailininkai Klaipėdoje
Darbo sritis: Statyba / Nekilnojamas turtas
Darbo pobūdis: Plataus profilio statybininkas UAB „INTROMERA“ darbui Klaipėdos regione ieško savo darbą išmanančių, norinčių dirbti ir užsidirbti: -plataus profilio statybininkų (mūras, betonavimas, pamatai, stogai, fasadai ir t.t); -vidaus apdailininkų (gipsas, grindys, lubos, langai, durys ir t.t); - plytelių klojėjų; - dažytojų; - tinkuotojų; - pagalbinių darbininkų. Darbo vieta: Klaipėda ir Klaipėdos raj., Darbas legalus ir ilgalaikis ištisus metus (žiemą taip pat dirbam). Darbų pradžia: nuo rytojaus (iš karto, dabar). UŽMOKESTIS APTARINĖJAMAS DARBO POKALBIO METU!!! CV siųsti el.paštu: intromerauab@gmail.com Skambinti tel.+37061530313 UAB "INTROMERA" Adresas: Daukanto g. 13, Klaipėda Plačiau apie mus: https://www.facebook.com/INTROMERA/
Reikalavimai darbuotojui: _ Kruopštumas,_ Atsakingumas,_ Noras dirbti ir užsidirbti,_ Mokėjimas dirbti komandoje ir atskirai,_ Darbų planavimas. (numatyti ko reikės ne po dienos ar dviejų ! )_ PASTOVUMAS ! _ Be žalingų įpročių. (privalumas)_
Įmonė siūlo: • Visas socialines garantijas.
• Laiku mokamą atlyginimą
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2019-01-03
Galioja iki: 2019-03-04


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas