Apie įmonę
Darbdavys: Match Mind A/S
Apie įmonę: "MatchMind" yra Daniška kompanija ir jie dirba siūlydami privačioms ir viešosioms įmonėms laikiną pagalbą, įdarbinimo sprendimus ir konsultacijas žmogiškųjų išteklių klausimais. MatchMind įmonė dirba daugelyje pramonės šakų ir turi būstines Aalborge, Aarhuse ir kituose miestuose. MatchMind turi savo klientus ir jiems siūlo kandidatus, kuriuos mes randame Lietuvoje ir Danijoje.
Miestas: Užsienis
Telefonas: +37060825768
El.paštas: ave@matchmind.dk
Svetainė: http://www.matchmind.dk/Apie siūlomą darbą
Profesija: Ieškomi 3 Suvirintojai TIG būdu
Darbo sritis: Gamyba / Pramonė
Darbo pobūdis: Mums trūksta suvirintoju TIG nerūdijančio plieno būdu. Jei turite sertifikata 141 tai didelis pliusas jei neturite sertifikato, bet turite ilgamete patirtį mum būtų aktualu jei susisiektumete su mumis. Ieškome 3 žmonių į gamykla, kuri turi puikų varda šalyje - Cubic. Atlyginimas labai geras 170kr per valanda plius po 18 valandos apie 30 kronų ekstra kas valanda iki kol jūsų pamaina pasibaigs. 4 dienos per savaite nuo 15 valandos dienos iki 24 valandos vakaro maždaug. Jei ieškote naujo darbo, prašau susisiekite kuo greičiau, mūsų telefono linijos visada atidarytos.
Reikalavimai darbuotojui: -Anglų kalbos žinios.
-Patirtis TIG virinimo būdu.
-Savo automobilis, gali vienas žmogus turėti automobili iš visų 3 kandidatų.
Įmonė siūlo: -170kr per valanda, plius apie 30kronu ant viršaus kai darbo valandos yra po 18 valandos.
-Į rankas gautusi maždaug pli
Atlyginimas: 3950
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2018-03-16
Galioja iki: 2018-04-15


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas