Apie įmonę
Darbdavys: UAB "Interjero pasaka"
Apie įmonę: Interjero pasaka – veržli ir inovatyvi interjero dizaino studija. Penktus metus gyvuojanti interjero projektavimo studija orientuojasi į moderniosios klasikos stilistiką. Profesionalių projektuotojų kuriamuose Interjeruose vyrauja lengvumas, šviesa ir išgryninti moderniojo stiliaus elementai bei linijos. Naudojamos prabangios medžiagos ar jų imitacijos (marmuras, krištolas, veidrodžiai, sienų lipdiniai). Projektuojame visų tipų interjerus: individualius gyvenamuosius, visuomeninius ir biurus. Dirbame visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse.
Kiekvienais metais dalyvaujame Lietuvos ir tarptautinėse interjero parodose, sekame interjero tendencijos ir aktyviai dirbame su daugiau nei 50 gamintojų tiesiogiai bei draugaujame su interjero salonais Lietuvoje.
Miestas: Vilnius
Telefonas: +37069933770
El.paštas: info@interjeropasaka.lt
Svetainė: www.interjeropasaka.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Interjero dizaineris
Darbo sritis: Dizainas/ Architektūra
Darbo pobūdis: INTERJERO PASAKA siūlo darbo poziciją įdomiam, darbščiam ir drąsiam komandos nariui. Jei Tu: • Esi kūrybiška asmenybė; • Dirbi interjero dizaino srityje ir turi panašaus darbo patirties; • Esi įgudęs ArchiCad vartotojas braižant techninius planus ir modeliuojant 3D vizualizacijas; • Nori dirbti su privačiais ir visuomeniniais interjero projektais, tuomet siųsk savo CV su darbų portfolio el. paštu info@interjeropasaka.lt
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2017-11-19
Galioja iki: 2017-12-19


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas