Apie įmonę
Darbdavys: Real Job Finder
Miestas: Užsienis
Telefonas: +37064519611
El.paštas: eva.j@realjobfinder.eu

Apie siūlomą darbą
Profesija: Prekių surinkėjas Vokietijoje
Darbo sritis: Paslaugos/ Klientų aptarnavimas
Darbo pobūdis: Darbo pobūdis Prekių (baldų) įkrovimas ir iškrovimas iš puspriekabių; Prekių rūšiavimas; Prekių ir jų pakuočių pažeidimų fiksavimas; Prekių skanavimas; Prekių surinkimas skenerio pagalba. Platesnė informacija tel.: +37064519611
Reikalavimai darbuotojui: Reikalavimai

Energingumas;
Atsakingumas;
Kruopštumas;
Greita orientacija;
Neteistumas;
Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo:
Mes jums siūlome

Nemokamą apgyvendinimą (pateikus reikiamus dokumentus);
Laiku mokamą atlyginimą;
Vis
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2017-11-17
Galioja iki: 2018-01-16

Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame

Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas