Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
Telefonas: 861458209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Automobilių sėdynių gamyba Anglijoje!!!
Darbo sritis: Gamyba / Pramonė
Darbo pobūdis: YPATINGAI GEROS SĄLYGOS DIRBTI ANGLIJOJE!!! Ieškome vyrų,kurie nebijo didelio tempo ir atidumo reikalaujančio darbo gaminant automobilines sėdynes Anglijoje,Banbury mieste. Ieškome žmonių,kurie nori išvykti jau šį mėnesį! Atlyginimas: £8.40/val. Alga mokama kas savaitę - kiekvieną penktadienį. Dirbama 39 valandas per savaitę. Galimi viršvalandžiai,apmokami didesniu tarifu. Dirbama 2 pamainomis: *2 savaites dieninė pamaina 06:00 – 16:45; *2 savaites naktinė pamaina 18:00 – 04:45. Per savaitę 4 darbo dienos! Būstas suteikiamas, jo kaina £80/sav. PRIVALUMAS: į priekį už būstą vežtis nereikia,sumoka darbdavys! Bus organizuojamas interviu su darbdaviu per skype. Darbas ilgalaikis. Laisvų darbo vietų skaičius ribotas!
Reikalavimai darbuotojui: -šnekamoji anglų kalba;
-patirtis dirbant prie gamybos linijų ar fiziškai sudėtingų surinkimo darbų greitai besikeičiančioje gamybos aplinkoje;
-galimybė išvykti ilgam.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 861458209
F
Atlyginimas: £8.40/val.
Skelbimas paskelbtas: 2018-12-31
Galioja iki: 2019-03-01


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas