Apie įmonę
Darbdavys: UAB "Ramchos"
Apie įmonę: UAB "RAMCHOS"
Įmonė įsteigta daugiau nei prieš 13 metų. Pagrindinė veikla - įvairių modelių natūralių karvės ir avies kailio kilimų bei interjero aksesuarų, tentinių ir kitų ugniai ir vandeniui atsparių audinių, skaidrių stogo lakštų, šiltnamių ir kt. prekyba. Daugelis prekių iš Argentinos.
UAB RAMCHOS dirba Kaune, o taip pat Buenos Airėse (Argentinoje).
Kadangi pati tikrina prekių kokybę Argentinoje ir jas importuoja, UAB RAMCHOS vilioja kainos patrauklumu ir pasirinkimo galimybėmis.
Miestas: Kaunas
Telefonas: 867881119
El.paštas: kaunas@ramchos.lt
Svetainė: www.ramchos.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Vadybinkas (ė) / administratorius (ė)
Darbo sritis: Administravimas / Sekretoriavimas
Darbo pobūdis: Siūlome praktikantui dirbti vadybininku/administratoriumi, norinčiam įgyti patirties pardavimų ir įmonės administravimo srityse. Praktikantas turės galimybę susipažinti su įmonės siūlomomis prekėmis bei paslaugomis, ofiso darbu, naujų klientų paieška interneto sistemose. Kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo ir įgyti praktinės patirties įvairiuose įmonės darbuose, susipažinti su pardavimais ir kitais verslo procesais augančioje įmonėje. Darbas puse arba visu etatu. Tikslus praktikos laikotarpis derinamas individualiai.
Reikalavimai darbuotojui: Kompiuterinis raštingumas (ypač Excel), kainodaros išmanymas, gebėjimas dirbti telefoniniuose pardavimuose, sisteminti informaciją.
Pasitikėjimas savimi, drąsa, geri komunikaciniai įgūdžiai, greitas loginis mąstymas bei orientacija, atsidavimas darbui, atsakingumas, gebėjimas greitai ir efektyviai spręsti problemas, savarankiškumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, imlumas naujovėms bei atidumas.

Privalumai:
Anglų, rusų, ispanų ar lenkų kalbos mokėjimas
Įmonė siūlo: Vertingą patirtį, įdomų darbą su plačiu prekių spektru, žinias apie tarptautinę prekybą, draugišką kolektyvą bei karjero
Atlyginimas: 0
Skelbimas paskelbtas: 2017-10-13
Galioja iki: 2017-12-12


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas