Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
Telefonas: 862466641
El.paštas: info@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Statybininkai Čekijoje!
Darbo sritis: Statyba / Nekilnojamas turtas
Darbo pobūdis: Darbui Čekijoje statyboms reikalingi betonuotojai, elektrikai, akmens apdirbėjai, metalinių konstrukcijų surinkėjai ir kt.! ŠIUO METU REIKIA TIK BETONUOTOJŲ!!! Darbo pobūdis: Statybos darbai - klojinių įrengimas, sutvirtinimas, betono užlydymas, gamybinių parduotuvių patalpų metalinių konstrukcijų montavimas. tai yra buvusio karinio aerodromo teritorijoje. Jame jau pastatytos gamyklos "Samsung" ir tt Didžiųjų pramoninių patalpų statyba. Miestas: ZATEC Valandinis atlyginimas: 7-8€/. Alga į rankas nuo 1700-2000eurų per mėnesį. Būstas suteikiamas,nuomos kaina 150€/mėn. Nuvežimą į Čekiją suorganizuojame autobusiuku. Kas 2-3mėn. yra galimybė SAVAITEI GRĮŽTI Į LIETUVĄ(išvykimai derinami individualiai,sudaromas grafikas). Darbas 6 dienas per savaitę po 10valandų per dieną. Darbas ILGALAIKIS! Susidomėjusiems siunčiame daugiau informacijos: būsto,darbo vietos nuotraukas ir video el.paštu!
Reikalavimai darbuotojui: -Atitinkamo darbo patirtis;
-rusų ar anglų kalba;
-fizinė ištvermė ir gera sveikata.
Atlyginimas: nuo 1700 eurų per mėnesį
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2017-10-17
Galioja iki: 2017-11-16


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas