Apie įmonę
Darbdavys: UAB ,,Kelgera''
Miestas: Vilnius
El.paštas: uabkelgera@gmail.comApie siūlomą darbą
Profesija: Projektu vadovas
Darbo sritis: Maisto gamyba
Darbo pobūdis: Priimti sprendimus pagal kompetenciją, nustačius teisės aktus ir reikalauti, kad tie sprendimai būtų laiku ir tiksliai įvykdyti. Tinkamai ir laiku atlikti įmonės vadovų užduotis ir pavedimus. Organizuoja užbaigto ir suderinto statinio projekto dokumentų užsakovui parengimą, juos pasirašo ar vizuoja. Priimti sprendimus pagal kompetenciją, nustačius teisės aktus ir reikalauti, kad tie sprendimai būtų laiku ir tiksliai įvykdyti. Organizuoja užbaigto ir suderinto statinio projekto dokumentų užsakovui parengimą, juos pasirašo ar vizuoja. Raštų rengimas.
Reikalavimai darbuotojui:
turi turėti aukštąjį išsilavinimą,
2 metų analogiško darbo patirties,
vairuotojo pažymėjimą,
gerai išmanantis projektavimo darbų praktines problemas, susipažinęs su šalies ir užsienio statybos darbų metodais, dirbantis kompiuteriu, galintis atstovauti užsakovo interesams.
turi būti diplomatišku, savarankišku, sąžiningu, komunikabiliu, mandagiu.
projekto vadovas vadovauja konkrečiam statinio projektui nuo sutarties pasirašymo su užsakovu (esant reikalui –samdo projektuotojus ir koordinuoja, jog būtų laiku atlikti darbai) iki statinio priėmimo dokumentų pasirašymo.
Skelbimas paskelbtas: 2017-07-27
Galioja iki: 2017-08-26


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas