Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
El.paštas: agentura@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Statybininkai Maltoje!
Darbo sritis: Statyba / Nekilnojamas turtas
Darbo pobūdis: Kuo skubiau reikalingi statybininkai Maltoje!!! Darbas ilgalaikis, kontraktas tiesiogiai su Maltos kompanija! Idealu tiems,kam nusibodo lietuviški orai ir darbo apimčių sumažėjimas žiemos metu. Reikalingi mūrininkai,metalo konstrukcijų montuotojai,dailidės,statybinės technikos vairuotojai. Alga priklausomai nuo patirties ir pozicijos 7-10€/val. į rankas. Darbas 40 val. per sav. (nuo pirmad.iki penktadienio) + viršvalandžiai. Apgyvendinimą surandame ( gyvenama 3 miegamųjų apartamentuose, dviviečiame kambaryje). Nuomos kaina žmogui 100€/mėn. Į darbą ir iš jo vežioja nemokamai. Visos soc. garantijos suteikiamos : sveikatos draudimas, ligos išmokos, atostoginiai.
Reikalavimai darbuotojui: -Anglų kalba;
-Patirtis statybose.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 862466641
F
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2018-04-27
Galioja iki: 2018-06-26


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas