Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
El.paštas: agentura@darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: McDonald's restoranas Kipre
Darbo sritis: Maisto gamyba
Darbo pobūdis: DARBAS MCDONALD'S RESTORANE KIPRE! Šiuo metu ieškome naujų komandos narių darbui restorane McDonald's. Miestai: Ayia Napa, Protaras, Paralimnis. Darbo pobūdis: maisto ruošimas,klientų aptarnavimas,švaros palaikymas restorane. Darbas: 6d/sav. po 8val/d. Rotuojančios pamainos. Atlyginimas: 700 eurų per mėnesį. Būstas suteikiamas nemokamai, maitinimas nemokamai suteikiamas vieną kartą per dieną. Darbas sezoninis(iki spalio pabaigos). Darbo pradžia: NEDELSIANT! Tiems,kurie išdirbs iki sezono pabaigos,darbdavys apmokės skrydžio bilietus!
Reikalavimai darbuotojui: - Gera šnekamoji anglų kalba
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Skelbimas paskelbtas: 2017-09-25
Galioja iki: 2017-11-24


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas