Apie įmonę
Darbdavys:
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: UžsienisApie siūlomą darbą
Profesija: Prabangaus restorano personalas Bahreine
Darbo sritis: Paslaugos/ Klientų aptarnavimas
Darbo pobūdis: IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS. Darbas prabangiame restorane Bahreine (sostinėje Manama). Darbui ieškome : - 3 padavėjų (merginų arba vaikinų). Alga nuo 1500€ /mėn. į rankas su galimybe kilti iki 1900€/mėn. į rankas. Nemokamai suteikiamas apgyvendinimas (gyvenate bute,kambariu dalinamasi) - 1 somelje . Alga 1540€/mėn į rankas +procentas nuo pardavimų. Nemokamai apgyvendinama atskirame kambaryje (gyvenate vienas,nesidalinate). - 2 runners ( kurie nešioja maistą iš virtuvės klientams, atlieka kitus pagalbinius darbus padavėjams). Alga 710€/mėn. į rankas su galimybe kilti iki 950€/mėn. į rankas. Nemokamai suteikiamas kambarys bute (reiktų dalintis su kolega). Ieškomi žmonės ilgalaikiam darbui, nusiteikę išdirbti bent apie metus. Darbas 6 dienas per savaitę po 8 valandas per dieną. PRIVALUMAI: - Nemokamas skrydis iki Bahreino; - Nemokamas apgyvendinimas; - Nemokamas maistas darbo metu; - Nemokamas transportas iki darbo ir namo; - Išskirtinė galimybė įgauti patirties prabangiame restorane,kuri atvers daug durų ateityje, pažinti kitą kultūrą. Bahreinas,kaip ir JAE yra viena liberaliausių arabų kultūrų; - 21 diena atostogų (Ramadano metu); - Med.draudimas ir visos soc.garantijos; - Arbatpinigiai; - Viza ( vizos gavimas užtrunka apie 5 savaites).
Reikalavimai darbuotojui: - Gera anglų kalba;
- Patirtis prabangiuose,aukštos klasės restoranuose ( 2-3metų arba sezonų);
- CV turi būti anglų kalba word formatu,su nuotraukomis ir nurodytu skype ID. Turi būti pateikta kiekvieno buvusio darbdavio internetinė svetainė ar FB nuoroda;
-2 rekomendacijos.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 62466641
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2018-01-18
Galioja iki: 2018-03-22


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas