Apie įmonę
Darbdavys: DARBAI SVETUR
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Miestas: Užsienis
Telefonas: 8 614 58209
Svetainė: http://www.darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Kvalifikuoti darbuotojai Olandijoje
Darbo sritis: Mechanika / Inžinerija
Darbo pobūdis: Ieškomas plataus profilio personalas Olandijoje. Reikalingi darbuotojai: - Oro kondicionavimo įrenginių technikai. Darbo pobūdis: oro kondicionavimo įrangos montavimas,priežiūra bei taisymas. Atlyginimas: 10-11€/val. į rankas(atskaičius mokesčius). - Elektrotechnikai. Darbo pobūdis: elektros sistemos įrengimas naujuose pastatuose. Atlyginimas: 13-14€/val. - Suvirintojai. Darbo pobūdis: plieninių konstrukcijų suvirinimas. Atlyginimas: 1400-1700€/mėn. į rankas(priklauso nuo patirties). - Santechnikai/Šildymo katilų įrengimo specialistai. Darbo pobūdis: šildymo katilų sistemų montavimas. Atlyginimas: 14€/val. Apgyvendinimas suteikiamas, kaina 75 - 85 EUR per savaitę.(arba NEMOKAMAI)
Reikalavimai darbuotojui: - Anglų arba vokiečių kalba;
- Patirtis (priklausomai nuo pozicijos);
- Atitinkama kvalifikacija.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Atlyginimas: nuo 10 iki 15 EUR per val.
Darbo patirtis: Būtina
Skelbimas paskelbtas: 2018-04-27
Galioja iki: 2018-06-26


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas