Apie įmonę
Darbdavys: Darbai Svetur
Telefonas: 8 614 58209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.lt
Svetainė: www.darbaisvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: SPA centro darbuotojai Kipre
Darbo sritis: Paslaugos/ Klientų aptarnavimas
Darbo pobūdis: Ieškome SPA CENTRO darbuotojų Kipre naujam sezonui! Šis darbdavys yra labai rekomenduojamas bei puikiai įvertintas ten dirbančių lietuvių! Darbui nuo balandžio mėn. reikalingi 7 darbuotojai Ayia Napa mieste, prabangiame 5* viešbutyje.  Reikalingi darbuotojai: * Masažistai (-ės) * Kosmetologės * Manikiūro/pedikiūro specialistai * Make-up specialistai Atlyginimas: 750-1100€/mėn. + arbatpinigiai (atlyginimas priklauso nuo konkrečios pozicijos bei patirties toje srityje). Maitinimas ir gyvenamoji vieta suteikiami nemokamai.  Kontraktai sudaromi nuo balandžio pradžios iki spalio pabaigos (yra galimybė daliai žmonių darbą baigti anksčiau - rugpjūčio ar rugsėjo pabaigoje). Darbdavys atskris į Lietuvą gyvai atsirinkti kandidatų. Be to, turėsite progą pasimatyti, pabendrauti ir su tame pačiame SPA centre administratore dirbančia lietuvaite :)  DĖMESIO!!! Darbai Svetur kviečia registruotis į gyvą susitikimą su darbdaviu iš Kipro, kuris vyks vasario/kovo mėnesį Vilniuje. Dėl išsamesnės info prašome kreiptis el.paštu - agentura@darbaisvetur.lt arba telefonu - 8 614 58209.
Reikalavimai darbuotojui: - Masažistei (-ui): kuo didesnė patirtis įvairių rūšių masažuose, ypač Lomi Lomi Massage, Shiatsu, Twai.
- Grožio specialistei (-ui): veido procedūrų, manikiūro, makiažo patirtis + masažo pagrindai.
- Visiems kandidatuojantiems: anglų kalba; rusų kalbos žinios būtų privalumas.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime: 

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 5820
Skelbimas paskelbtas: 2017-02-21
Galioja iki: 2017-03-23


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas