Apie įmonę
Darbdavys: Darbai Svetur
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.
Miestas: Vilnius
Telefonas: 861458209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.lt
Svetainė: www.DarbaiSvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Betonuotojai Vilniuje
Darbo sritis: Statyba / Nekilnojamas turtas
Darbo pobūdis: Statybos įmonė, sėkmingai veikianti nuo 1997metų, kurioje dirba virš 150 darbuotojų, ieško 4 betonuotojų Vilniuje (Fabijoniškių g.). Objektai – visuomeninės pramoninės paskirties. Darbo pobūdis: - Armatūros rišimas. - Klojinių rinkimas. - Betono liejimas. Darbo pradžia – NEDELSIANT! Privalumas, jei asmuo turi plataus profilio statybininko pažymėjimą, aukštalypio pažymėjimą ar yra daręs ir skardinimo,tinkavimo ir kt. darbus. Mes siūlome : Ilgalaikį ir perspektyvų darbą; - Motyvuojantį ir niekada nevėluojantį atlyginimą - Visas soc. garantijas; - Atlyginimas nuo 500-750 eurų į rankas (atskaičius mokesčius). Priklausomai nuo patirties ir gebėjimų alga gali būti didesnė. - Darbas pilnu etatu, darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00. Reikalavimai : - Darbo patirtis dirbant betonuotoju. - Gebėjimas skaityti brėžinius. - Gebėjimas dirbti savarankiškai. - Med. Pažyma.
Įmonė siūlo:
Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 624 6664
Skelbimas paskelbtas: 2016-10-26
Galioja iki: 2017-02-09


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas