Apie įmonę
Darbdavys: Darbai Svetur
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.
Miestas: Vilnius
Telefonas: 862466641 (Gintarė)
El.paštas: info@darbaisvetur.lt
Svetainė: www.DarbaiSvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: Valytojas (a) Vilniuje
Darbo sritis: Paslaugos/ Klientų aptarnavimas
Darbo pobūdis: Valymo paslaugų įmonė ieško valytojos(-o) darbui puse etato Vilniuje. Tinkamas kandidatas po bandomojo periodo bus įforminamas visam etatui!! Darbo pobūdis: - Ofisų valymas - Generalinis namų/butų valymas - Postatybinis valymas - Langų valymas - Reguliarus namų/butų tvarkymas - Vienkartiniams valymo darbams atlikti Alga: 3,5eur/val. DARBO PRADŽIOS DATA - NEDELSIANT. Įmonė siūlo: Išsamesnė informacija tel.862466641 (Gintarė)
Reikalavimai darbuotojui: - Turėti švaros pojūtį
- Noras dirbti
- Patirtis
- Atsakingumas, kruopštumas.
- Lietuvių kalba
- Be žalingų įpročių
- Rusų kalba privalumas
Įmonė siūlo: Išsamesnė informacija tel.862466641 (Gintarė)
Skelbimas paskelbtas: 2017-09-25
Galioja iki: 2017-11-24


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas