Apie įmonę
Darbdavys: Darbai Svetur
Apie įmonę: „Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.
Miestas: Užsienis
Telefonas: 861458209
El.paštas: agentura@darbaisvetur.lt
Svetainė: www.DarbaiSvetur.ltApie siūlomą darbą
Profesija: CE kategorijos Vairuotojai Anglijoje (patirtis nebūtina)
Darbo sritis: Transportas / Logistika
Darbo pobūdis: Reikalingi CE kategorijos vairuotojai Anglijoje (Swindon mieste). Patirtis NEBŪTINA! Darbo pobūdis: Pristatyti bei surinkti prekes savo pamainos metu. Gali tekti dirbti šeštadieniais. Pamainos: 05:15 – 14:45 Monday to Thursday, 05:15 – 12:15 Friday. Occasional Saturday work 14:40 – 00:10 Monday to Thursday, 12:10 – 19:10 Friday. Occasional Saturday work Reikalingi fizižkai aktyvūs darbuotojai, nes reikės pagelbėti pakraunant ir iškraunant prekes sandėlyje ar pas gamintojus. Atlyginimas: £10.00 dienomis £10.50 naktimis Viršvalandžiai + ¼ dienomis = £12.50, naktimis + ½ = £15.00
Reikalavimai darbuotojui: Reikalingi dokumentai:

- CE kategorija;
- Vairuotojo kortelė;
- 95 kodas;
- Anglų k.

Priimami darbuotojai be patirties.

Atvykus privalėsite praeiti vienos dienos apmokymus, kurių metu būsite supažindinti su vairavimo teorija, praktiniu vairavimu. Taip pat turėsite išklausyti sveikatos ir saugumo kursą. Apmokymai truks vieną dieną, jie neapmokami.
Įmonė siūlo: Ieškote daugiau informacijos?

Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58
Skelbimas paskelbtas: 2017-01-26
Galioja iki: 2017-03-30


Dėmesio! Jūs esate neprisijungęs prie mūsų sistemos ir negalite nusiųsti darbdaviui savo CV ir MOTYVACINIO LAIŠKO. Norėdami tai padaryti užsiregistruokite ir paskelbkite savo CV mūsų duomenų bazėje.
Registracijos formą rasite čia ieškantiems - darbdaviams.

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas