Nekolnojamojo turto agentūra

Trumpas aprašymas: Sparčiai auganti amerikietiska nekilnojamo turto sistema suteikia galimybę patobulėti.
Siūlo Jums sudalyvauti labai stipriuose nemokamuose 10-ties dienų profesionalų paruoštuose mokymuose nekilnojamojo turto, finansų, teisės, psichologijos, sveikatos srityse.
Mokymuose Jums bus atskleista profesionalų darbo patirtis, kaupta virš 20 metų.
Pilnas Aprašymas:

Mokymų metu sužinosite, kaip įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip teisingai tvarkyti savo finansus, kaip tapti finansiškai nepriklausoma, kaip efektyviai dirbti, kaip valdyti baimes, emocijas, pasąmonę.

Mokymai apima darbo discipliną, labai efektingus darbo metodus, įgysite praktinių psichologinių žinių, kurios yra naudojamos prekyboje ir gyvenime, finansinių žinių apie pastatus ir nekilnojamąjį turtą.

Mokymai vertingi tiek žmogaus asmeniniam gyvenimo tobulėjimui, tiek jo finansų valdymui, tiek NT specialisto darbui. 

Taip pat pamatysite kaip dirba mūsų agentai ir kokie jų stulbinami pasiekimai per trumpą laiką, nes mūsų apmokymo sistema, įgalina net ir naujokus profesionaliai dirbti ir gerai uždirbti!

Šie mokymai padės Jums atrasti save ir tapti stipresne, labiau savimi pasitikinčia asmenybe bei padės Jums suprasti kaip siekti gyvenime aukštesnių tikslų.

Po mokymų suprasite ar šis darbas Jums, nes sužinosite šios srities įpatumus  ir kaip atrodo nekilnojamo turto agento darbas iš arti ir kokie stulbinami darbo rezultatai gali būti per trumpą laiką.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, galėsite mokytis iš savo namų, Jums patogiu laiku. 

Tikimės atrasti gabių merginų ir moterų, kurios galės ir norės toliau tęsti veiklą nekilnojamo turto sferoje bei taps naudingomis ir lojaliomis partnerėmis.

Kadangi nenorime mokinti konkurentams darbuotojų, ir “užsiauginti” naujų konkurentų, su kiekvienu moksluose dalyviu pasirašome Jungtinės veiklos sutartį. Įmonė su fiziniu asmeniu konfidencialumo sutarties pasirašyti negalima, asmuo turi būti registruotas vartotojas VMI (valstybinė mokesčių inspekcija). Todėl, norint užsiregistruoti ir dalyvauti mokymuose, reikia įregistruoti mokesčių inspekcijoje nekilnojamojo turto agentūrų veiklą (kodas 683100). Parašius prašymą VMI atsovybėje, individuali veikla išduodama per 2-3 dienas, pateikus prašymą internetu per elektroninę bankininkystę išduodama per 1-2 dienas.

  Kai jau turėsite Ind.veiklos pažymą, atsiųskite nuskenuotą Individualios veiklos pažymos kopiją ir asmens dokumento kopiją į email:  vb.toma@gmail.com  (temos langelyje nurodykite PAZYMA) bus paruošta „Jungtinės veiklos sutartis" (dėl konfidencialumo). Prisijungimą prie mokymų išduosime internetu.

Žinote energingų, aktyvių, darbščių merginų ar moterų, pranešk joms apie šį skelbimą.

ATEIK, PAMATYK IR ĮSITIKINK.  PASKUBĖK, nes šiuo metu stipriai plečiamės ir mums reikia žmonių visoje Lietuvoje. Jei esate energinga, reikli pati sau, tikslo siekianti moteris ar mergina – nedvejokite, dalyvių skaičius ribotas.

Negalvokite vėliau, nes vėliau šios galimybės nebebus.

Pasibaigus mokymams ir Jums pranešus apie norą toliau dirbti nekilnojamame turte, suorganizuosime pokalbį, po kurio suteiksime galimybę tapti NT specialistu bendroje Lietuvos-Amerikos Nekilnojamojo turto įmonėje.

Jei nuspręsite nedirbti įmonėje, tiesiog reikės nutraukti individualią veiklą.

TOKIA GALIMYBĖ GALI PASITAIKYTI TIK KARTĄ GYVENIME

 

Detalesne informacija ir registracija el.p. vb.toma@gmail.com


Mokymų lygis: Profesionalams
Kaina: 0
Mokymų data: 2014-11-18

Nekolnojamojo turto agentūra

Miestas: Visi miestai

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas