Skaitmeninės rinkodaros mokymai pradedantiesiems

Trumpas aprašymas: Skaitmeninė rinkodara plečiasi nuolat ir jos tempai kiekvienais metais stiprėja. Dirbantys šioje srityje kasdien susiduria su naujais iššūkiais ir galimybėmis. Žinodami, kaip panaudoti skaitmeninės rinkodaros teikiamus privalumus, jūs galite efektyviau ir greičiau aplenkti savo konkurentus, pritraukti daugiau klientų ir juos išlaikyti.
Pilnas Aprašymas:

SEMINARO TIKSLAS – supažindinti su skaitmenine rinkodara, pristatyti pagrindines jos sudedamąsias dalis ir padėti suprasti, ką konkrečiai kiekvieno atveju reikia daryti, norint į svetainę pritraukti kuo daugiau lankytojų.

TEMOS:
1. Jūsų klientai – Jūsų sėkmė. Aptarsime, kaip sužinoti, ko nori jūsų klientai ir kaip sukurti jiems unikalų pasiūlymą (UVP).
2. Marketingo struktūra. Chaotiškai atliekami veiksmai retai atneša gerus rezultatus. Sužinosite, kaip sukurti marketingo struktūrą, kuri leis maksimaliai išnaudoti jūsų potencialą.
3. Prekės ženklo istorija. Prekė nėra vienintelis dalykas, ką perka vartotojai. Jie taip pat perka įmonės istoriją. Sužinosite, kaip parašyti savo prekės ženklo „pasaką“.
4. Srauto pritraukimas: mokamų ir nemokamų kanalų apžvalga. Sužinosite, kokie gali būti kanalai, jų privalumai ir trūkumai.
5. Turinio rinkodara. Sužinosite, kas yra turinio rinkodara ir kaip ją išnaudoti didinat įmonės pelną.
6. El.pašto rinkodara. Vienas geriausių ir pigiausių kanalų pritraukti srautą. Jei nenaudojate el.pašto rinkodaros ar darote tai neteisingai, prarandate nemažai pinigų.
7. SEO: optimizavimas paieškos varikliams. Išgirsite tai, ką turi žinoti kiekvienas svetainės savininkas.
8. PR. Šis senas būdas pritraukti srautą efektyvus ir šiandien, tiesiog pasikeitė žaidimo taisyklės. Sužinokite, ką galite padaryti, kad apie jus rašytų.
9. Klausimai – atsakymai.

LEKTORIUS
Rokas Golcas – sertifikuotas Google Adwords bei Analytics profesionalas, turintis 7 metų patirtį skaitmeninės rinkodaros srityje.

Kaina: 30 €
Trukmė: 4 ak. val.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia:http://www.ksu.lt/mokymai/skaitmenine-rinkodara-pradedantiesiems/

Papildoma informacija: krc@ksu.lt, 862462049


Lektoriai, konsultantai: Rokas Golcas
Mokymų lygis: Pradedantiems
Kaina: 30 €
Kalbos: Lietuvių
Mokymų data: 2016-10-19

Skaitmeninės rinkodaros mokymai pradedantiesiems

Svetainė: http://www.ksu.lt/mokymai/skaitmenine-ri
Adresas: J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius
Telefonas: 862462049
Miestas: Vilnius

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas