VIEŠAS KALBĖJIMAS IR PREZENTACIJA

Trumpas aprašymas: Programos tikslai:
•Suformuoti praktinius viešo kalbėjimo ir efektyvių prezentacijų renginio įgūdžius.
•Tobulinti socialinius, bendravimo ir bendradarbiavimo, dalyvavimo diskusijoje įgūdžius bendraujant tiek formalioje, tiek ir neformalioje aplinkoje.
Pilnas Aprašymas:
Programos nauda organizacijai:

·               Dalyviai įgis naudingų žinių bei įgūdžių apie prezentacijų paruošimą bei viešą kalbėjimą.

·                Įgytos žinios bei įrankiai padės naudoti tinkamas verbalinės ir neverbalinės priemones rengiant bei pristatant prezentacijas.

·                Aukštos kokybės įeinanti ir išeinanti komunikacija yra svarbi reprezentuojant įmonę užsienio kalba bei gali būti labai galingas įrankis, kuris sustiprins organizacijos ir jos verslo partnerių bei klientų rezultatus.

·               Dalyviai tobulins socialinius, bendravimo ir bendradarbiavimo, dalyvavimo diskusijoje įgūdžius, inicijuojant debatus, formuluojant pasiūlymus bei ginant savo nuomonę, pristatant rodiklius, komentuojant pokyčius.

·      Susirinkimai yra vienas iš įmonės komunikacijos būdų reprezentuojant įmonę, užmezgant ilgalaikius santykius su darbuotojais, partneriais, tiekėjais bei klientais, todėl geresni derybų įgūdžiai gali tapti svarbiu įrankiu kuriant sėkmingą verslą.


Mokymų lygis: Visiems
Kaina: 450 LT + PVM
Kalbos: Lietuvių
Mokymų data: 2014-03-13

VIEŠAS KALBĖJIMAS IR PREZENTACIJA

Svetainė: www.personpremier.lt
Adresas: Vilnius
Telefonas: (8 5) 264 7388; (8 6) 520 7909
Miestas: Vilnius

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas