VšĮ "Verslo spektras"

Trumpas aprašymas: Seminaras "Konfliktai, jų sprendimas ir valdymas." (8 akad. val.)
Su konfliktinėmis situacijomis tenka susidurti tiek darbe, tiek asmeninėje aplinkoje. Tai yra neišvengiama, nes susierzinusių ir piktų žmonių pasitaiko visur. Jie išmuša iš ,,vėžių“, sukelia neigiamų emocijų. Todėl yra svarbu išmokti tinkamai reaguoti į konfliktus ir juos spręsti.
Pilnas Aprašymas:

 

Seminaras skirtas:klientų aptarnavimo specialistams, kuriems nuolat tenka dirbti su klientų nusiskundimais ir pretenzijomis, kai tenka atsakyti patenkinti kliento norus, kai negalima patenkinti klientų pretenzijas. Šis seminaras naudingas visiems tiems, kurie nori bendravimą padaryti efektyvesniu ir malonesniu ir kurie n ori išmokti valdyti konfliktines situacijas, kylančias darbe ir asmeniniame gyvenime.

 

SEMINARO UŽDAVINIAI:

 

Atsakyti į klausimus: kaip sėkmingai spręsti konfliktus, bendraujant su klientais įvairiose situacijose;  kokios konfliktų priežastys; kaip susidoroti su kilusiais nesklandumais; kaip pastebėti konfliktų užuomazgas ir rasti būdus užkirsti jiems kelią; kaip sprendžiamas konfliktas;  kaip išsaugoti emocinę kontrolę; kaip suvokti savo atsakomybę konfliktinėse situacijose; kaip mandagiai išspręsti prieštaravimus; ką daryti, kad po konflikto liktų geri santykiai.

Išsamesnė informacija: Tel. (85) 249 73 15, mob. 8 614 32370, el. p. : info@verslospektras.lt


Mokymų lygis: Visiems
Kalbos: Lietuvių
Mokymų data: rugsėjis 2014

VšĮ "Verslo spektras"

Svetainė: www.verslospektras.lt
Adresas: Aludarių g. 6
Telefonas: 8 614 32370
Miestas: Vilnius

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas