Eriksoninės Hipnozės sertifikaciniai 4 dienų kursai LIETUVIŲ KALBA

Trumpas aprašymas: Ar esate susidūręs su žmogumi, galbūt pardavėju, konsultantu ar šiaip praeiviu, kuris savo kalba atrodo įtraukia jus į JO pasaulį? Galbūt esate susidūręs ir nukentėjęs nuo paprasto, iš pirmo žvilgsnio visiškai nepavojingo, čigono? Tiesa ta, jog šie žmonės, kurie turi "talentą" puikiai kalbėti, iš tiesų žino, kaip veikia žmogaus protas ir kaip reikia manipuliuoti aplinkiniais. Nori sužinoti ir tu, bei išmokti šio meno praktiškai? Sudalyvauk Eriksoninės Hipnozės kursuose, kuriuose išmoksi pritaikyti vadinamasias "conversational Hypnosis" ir įvairias kitas technikas, kad pasiektum norimų rezultatų per stebėtinai trumpą laiką. Išpildyk savo troškimus greičiau nei kiti ir užsiregistruok, nes vietų skaičius ribotas!
Pilnas Aprašymas:

Ar pamenate akimirką, kai savęs klausėte, kodėl kai kuriems žmonėms sekasi labiau nei kitiems? Kodėl vieni tampa milijonieriais, o kiti to pasiekti tiesiog negali, nors ir labai stengiasi? Kodėl vieni pasiekia, ko trokšta, o AŠ - NE? Iš tiesų, dauguma "sėkmingųjų" dažnai turi priemonę, kuria naudojasi siekiant įvairių tikslų ir visiškai nesvarbu, ar ta priemonė tai įgimti įgūdžiai, sukaupti pinigai ar tiesiog patirtis. Svarbiausia, jog tie žmonės, kurie sukaupia turtus ir pasiekia aukštumas, TURI kažką, ko neturi kiti. Vis dėlto, šiandien Jums norime pasiūlyti vieną iš tų priemonių, kuri atvers galimybes, kurių iki šiol nesugebėjote pasiekti. Tai Eriksoninė Hipnozė. Ši priemonė mažų mažiausiai atstoja protinį ginklą, kuris leidžia keisti tiek savo, tiek kitų emocines būsenas, padeda pasiekti ramybe, pasitenkinimą gyvenimu ir, žinoma, jeigu kada nors svajojote, kaip būtų smagu mokėti kontroliuoti aplinkinius manipuliuojant jais – Eriksoninė Hipnozė pats tinkamiausias būdas to išmokti. Pagalvokite, kaip pasikeistų jūsų gyvenimas, jei mokėtumėte valdyti tiek save, tiek aplinkinius. Visiškai nesvarbu ar jūsų svajonė - finansinė nepriklausomybė, ar efektyvus bendravimas - svarbiausia, jog Jūs esate pasiruošę pakeisti savo gyvenimą, pasirinkdami šią galingą priemonę, kad galėtumėte pagaliau išlaisvinti visą savo potencialą, kurį tiek laiko laikėte užgniaužęs. 

Taigi, turite galimybę per 4 dienas pasiekti tiek, kiek kiti siekia metų metus. Siūlome Jums 4 dienų kursus, kurių metų ne tik pakeisite savo gyvenimą iš esmės, bet ir įgysite Eriksoninės Hipnozės sertifikatą, primenantį, kokią galingą priemonę išties turite. Be to, šie mokymai pirmą kartą Lietuvoje vyks mūsų gimtąja kalba! Tad pasinaudokite šia vienintele proga! 

Šiuos unikalius mokymus ves: 
Henrikas Stelmokaitis – sertifikuotas NLP Treneris ir Enneagramos Treneris (ICTA), Eriksono hipnozės mokytojas ir praktikas, jau 7-ius metus taikantis NLP bei transines būsenas tiek komunikacijos, tiek psichologinio konsultavimo srityse. NLawP mokymų autorius ir organizacijos 2Gali bendraautoris. Tarp viso ko, Henrikas reguliariai konsultuoja teisininkus psichotechnologijų klausimais. Mokymų vieta: Vilnius, bus patikslinta 

Investicijos kaina: 800 Lt 

Datos: Liepos 6-7 ir liepos 20-21 


Apie EH: http://www.2gali.lt/eriksonine-hipnoze/ 

Daugiau info apie tai, ko išmoksime: http://www.2gali.lt/mokymai-2/eriksono-hipnoze/


Lektoriai, konsultantai: Henrikas Stelmokaitis
Mokymų lygis: Visiems
Kaina: 800
Kalbos: Lietuvių
Mokymų data: 2013-07-06

Eriksoninės Hipnozės sertifikaciniai 4 dienų kursai LIETUVIŲ KALBA

Svetainė: www.2gali.lt/mokymai-2/eriksono-h
Telefonas: +37062495795
Miestas: Vilnius

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas