Rasta mokymų, seminarų, kursų : 6

PAVADINIMAS APRAŠYMAS PAPILDOMA INFO
Kviečiame dalyvauti pašalpų gavėjus, ilgalaikius bedarbius mokymuose. Kviečiame dalyvauti*: socialinių pašalpų gavėjus; ilgalaikius bedarbius (nedarbo trukmė asmenims iki 25 metų – ne mažiau kaip 6 mėn., asmenims nuo 25 metų – ne mažiau kaip 12 mėn.); socialinės rizikos šeimas.
(Organizatoriai / Konsultacijos )
Madiks projektai UAB "Madiks projektai" yra sukaupę daugiau nei 15 metų tvarių pokyčių ir informacinių sprendimų taikymo patirtį. Teikiame profesionalius mokymus ir konsultacijas procesų pertvarkymo, ISO standartų, LEAN, TOC ir 6 Sigma srityse.
(Organizatoriai / Konsultacijos )
TMD partners „TMD partners“ - mokymo ir konsultavimo paslaugas teikianti kompanija. TMD veikla apima įvairias sritis: mokymus, tyrimus, strategines konsultacijas, individualų darbuotojų ugdymą, renginių organizavimą. Pagrindinis šio plataus paslaugų spektro privalumas – integruotas požiūris, galimybė taikyti kompleksinius sprendimus bei visapusiškai vertinti organizacijos situaciją.
(Organizatoriai / Konsultacijos )
Nepriklausomų verslo konsultantų grupė Mes dirbame daug, kad įgytume Jūsų pasitikėjimą – dirbsime dar daugiau, kad jį išlaikytume
(Organizatoriai / Konsultacijos )
DerybosLT DerybosLT organizuoja atvirus bei parengia ir veda vidinius seminarus. Teikia konsultavimo paslaugas įmonėms pardavimų, klientų aptarnavimo ir valdymo klausimais.
(Organizatoriai / Konsultacijos )
Agentūra ŪPAS Verslo renginių ir konferencijų vadyba, pažintiniai ir mokomieji seminarai, naudingo laisvalaikio paslaugos.
(Organizatoriai / Konsultacijos )
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas