Juronas

Trumpas aprašymas: Vairavimo mokykla "Juronas" organizuoja B ir B1 kategorijų vairavimo kursus. Vairavimo kursai vyksta Vilniuje. Mūsų dėstytojai – tikri savo darbo fanatikai. Tuo Jūs įsitikinsite, bet reikės ir Jūsų pastangų, kad greičiau įsisavintumėte KET (kelių eismo taisykles), vairavimo teoriją, praktinį važiavimą.
Papildoma informacija:

Jurono vairavimo mokyklos tikslas – išmokyti Jus vairuoti ne tik tuos automobilius, kuriais laikysite valstybinį egzaminą “Regitroje”. Jūs turite išmokti vairuoti bet kurį automobilį ir tą, kurį įsigysite po kursų.

Automobilis – Jūsų draugas kokios markės, spalvos ar galios jis bebūtų. Tačiau jį reikia protingai vairuoti. To ir išmoksite vairavimo kursų metu.

Mūsų dėstytojai – tikri savo darbo fanatikai. Tuo Jūs įsitikinsite, bet reikės ir Jūsų pastangų, kad greičiau įsisavintumėte KET (kelių eismo taisykles), vairavimo teoriją, praktinį važiavimą.

Mokysime be įtampos, streso – tik su gera nuotaika. Mes mokysime Jus taip, kad ir didžiausiuose Europos miestuose vairuodami jaustumėtės kaip namuose
Mūsų mokyklos devizas – IŠMOKOME VAIRUOTI!

Juronas

Svetainė: www.juronas.lt
Adresas: Vilnius
Telefonas: 270 35 77

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas