Mažas Pasaulis

Trumpas aprašymas: Mažo Pasaulio tikslas - įdomiai ir suprantamai pateikti Jūsų pasirinktos užsienio kalbos žinias bei padėti lavinti asmeninio ir profesinio bendravimo įgūdžius.
Papildoma informacija:

Šiuolaikiniame "sumažėjusiame" pasaulyje keliaujame itin sparčiai - panorėję, galingų erdvėlaivių pagalba galime per dieną atsiduriame kitoje pasaulio pusėje, na o moderniųjų ryšių technologijų dėka į bet kurią užsienio šalį "nukankame" vienu kompiuterio pelytės paspaudimu. Vis daugiau tenka bendrauti su kitataučiais ir Lietuvoje - priimti svečius, pristatyti jiems savąją šalį arba tiesiog atsakyti į praeivio turisto angliškai ar ispaniškai užduotą klausimą... Užsienio kalbų mokėjimo būtinybė tapo mūsų dienų realija.

Mažo Pasaulio tikslas - įdomiai ir suprantamai pateikti Jūsų pasirinktos užsienio kalbos žinias bei padėti lavinti asmeninio ir profesinio bendravimo įgūdžius. Jei norite ne tik išmokti užsienio kalbą ar pagilinti jau turimas kalbos žinias, bet tuo pačiu pakelti profesinę kvalifikaciją - išmokti argumentuotai pateikti mintis, drąsiai pasisakyti profesinėse diskusijose, o bendraudami su kitataučiais išvengti dėl kultūrinių skirtumų kylančių nepatogumų - ateikite pas mus! Moderni metodologija, interaktyvios mokymo programos, linksmos ir įdomios paskaitos, karštos diskusijos bei kino filmų vakarai laukia norinčių mokytis kalbų; na o norintiems pagerinti bendravimo įgūdžius, turime parengę specialius efektyvios komunikacijos, kritinio mąstymo bei debatų apmokymus.

Jei reikia nepriekaištingai atlikto vertimo - Mažo Pasaulio vertėjai pasirengę Jums padėti. Aukščiausią MP vertėjų darbo kokybę garantuojame - reikalui esant, mūsų vertėjų tekstus redaguoja specialistai, kuriems kalba, į kurią verčiama, yra gimtoji.


Mažas Pasaulis

Svetainė: www.mazaspasaulis.lt
Adresas: Kaunas
Telefonas: +370 677 66365; +370 37 328814

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas