Mikropigmentacijos mokymai

Trumpas aprašymas: Kviečiame visus meniškos srities gerbėjus į profesionalius ilgalaikio / permanentinio makiažo (mikropigmentacijos) mokymus.
Papildoma informacija:

Ilgalaikio makiažo mokymo programa buvo tobulinta daug metų, atsižvelgta į dermatologų, gydytojų, kosmetologų, ilgametę patirtį turinčių visažistų ir ilgalaikio makiažo meistrų rekomendacijas. 2012 metais, tobulėjant ilgalaikio makiažo sričiai, programa buvo papildyta naujomis aktualiomis temomis, kurias mus paskatino įdiegti užsienio šalių mokyklos.

Atsižvelgiant į dabartinę ilgalaikio makiažo paslaugų situaciją, raginame rinktis kokybiškus mokymus, kuriuos veda kvalifikuoti, praktinę patirtį turintys meistai. Tai Jums užtikrins patikimą ir kokybišką darbą ilgalaikio makiažo paslaugų srityje, klientų pasitikėjimą ir gerą vardą.

Neturite laiko atvažiuoti mokymams pas mus?-Mūsų kvalifikuotas mokymų vadovas atvažiuos pas jus i nesvarbu kurį miestą ar miestelį (būtina išankstinė registracija).

Baigus mokymus, suteikiame galimybę reikiant konsultuotis su Jums suteikusiu kvalifikaciją meistru bei vėliau tobulinti savo žinias.Taip pat padedame įsigyti visą darbui reikalingą įrangą.

Sėkmingai baigusiems mokymo kursą išduodamas Vokietijos kompanijos Feelgood sertifikatas anglų kalba, suteikiantis galimybę dirbti visame pasaulyje.

Taip pat organizuojame :

- mezoterapijos kursus;

- medicininès mikropigmentacijos kursus;

- akių vokų šešėliavimo kursus;

- mezoterapijos kursus;

 

Išsamesnė informacija

el.paštu: companyfeelgood@gmail.com

arba tiesiog užpildykite kontaktų puslapyje esančią formą.


Mikropigmentacijos mokymai

Svetainė: http://www.emeira.com/

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas