Rasta mokymų, seminarų, kursų : 84

PAVADINIMAS APRAŠYMAS PAPILDOMA INFO
Madiks projektai UAB "Madiks projektai" yra sukaupę daugiau nei 15 metų tvarių pokyčių ir informacinių sprendimų taikymo patirtį. Teikiame profesionalius mokymus ir konsultacijas procesų pertvarkymo, ISO standartų, LEAN, TOC ir 6 Sigma srityse.
(Organizatoriai / Verslui)
VšĮ Draudimo ir rizikos valdymo institutas VšĮ Draudimo ir rizikos valdymo institutas - vienintelė įstaiga Lietuvoje skleidžianti draudimo srities specialistų profesinės kvalifikacijos kėlimo programas, vykdo mokslinus tyrimus ir ekspertizes draudimo bei rizikos valdymo srityse, organizuoja mokymus rizikos valdymo, draudimo, teisės, finansų, paslaugų pardavimo klausimais draudimo kompanijų, brokerių įmonių darbuotojams, bankų ir lizingo bendrovių atstovams, valstybės tarnautojams bei kitų verslo sričių atstovams.
(Organizatoriai / Verslui)
UAB Saviugdos mokykla Projektas www.saviugdosmokykla.lt įkurtas 2009-ųjų metų liepos mėnesį. Projekto iniciatorius - Donatas Brikas. www.saviugdosmokykla.lt savo veiklą vykdo visoje Lietuvoje.
(Organizatoriai / Verslui)
Meno terapijos centras Seminarai, praktiniai psichologiniai užsiėmimai ir treningai, konsultacijos pagal Berto Helingerio sisteminio išdestymo metodą "ŠEIMOS KONSTELIACIJOS" ir "ORGANIZACINĖS KONSTELIACIJOS"
(Organizatoriai / Verslui)
Vilniaus konferencijų centras Vilniaus konferencijų centras (www.vcc.lt) – tarptautinių verslui skirtų projektų organizatorius. Kompanija savo iniciatyva ir klientų užsakymu rengia konferencijas bei seminarus, kurių tikslas – sudaryti galimybes dalyviams efektyviai plėtoti verslo ryšius, užmegzti naujų kontaktų, apsikeisti naudinga informacija.
(Organizatoriai / Verslui)
Problemų sprendimo centras - seminarų, kursų, konferencijų organizavimas; - viešųjų ryšių paslaugos; - leidyba; - konferencijų ir seminarų organizavimas, atsižvelgiant į įmonių poreikius; - reklamos ir rinkodaros paslaugos.
(Organizatoriai / Verslui)
KONSULTUS Jūs esate asmenybės ir norite individualių sprendimų, pritaikytų ne daugeliui, tačiau tik sau. To pačio siekia ir Jūsų mažos ar didelės organizacijos. Tik savo individualaus požiūrio dėka K O N S U L T U S gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas Jūsų problemų sprendimui. Prisiminkite ir tai, kad gamtoje dviejų vienodų daiktų nėra. Gamta, kur išlikimą lemia konkurencija, mėgsta individualumą.
(Organizatoriai / Verslui)
IDpartner Vedami vidiniai ir atviri seminarai: vadovams, pardavimo padalinio darbuotojams, aptarnavimo padalinio darbuotojams. Individualios konsultacijos vadovams ir darbuotojams.
(Organizatoriai / Verslui)
ID Įvaizdžio Dirbtuvė Ilja Simchoni – ID įvaizdžio specialistų komandos narys, profesionalus garderobo stilistas, teikiantis individulias konsultacijas bei vedantis grupinius užsiėmimus asmeninio stiliaus formavimo temomis.
(Organizatoriai / Verslui)
Eurosega Pagrindinė įmonės Eurosega veikla: - atvirieji mokymai su lektoriais savo srities profesionalais - mokymų/konsultavimo brokerystė - užsienio programos/lektoriaus pristatymas Lietuvoje
(Organizatoriai / Verslui)
Ekspozona Konferencijos, seminarai, projektai, mokymai, viešieji ryšiai.
(Organizatoriai / Verslui)
CONSULTORES UAB „Consultores“ - verslo valdymo konsultacijų ir mokymo paslaugų įmonė, nuolat vystanti savo veiklą planavimo, projektų valdymo, organizacijos vertės kūrimo, mokymų ir konsultavimo srityse, teikianti klientams profesionalią pagalbą suformuojant pirmines užduotis, tikslus bei vėliau juos įgyvendinat.
(Organizatoriai / Verslui)
CO LOGIN istorija trumpai – filmuke: http://www.login.lt/login2010/
(Organizatoriai / Verslui)
Best Marketing Best Marketing renka ir dalinasi geriausios rinkodaros praktika. Mūsų veikla - konferencijos, vidiniai mokymai, elektroninis naujienlaiškis ir žurnalo leidyba. Aktyviai veikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Kroatijoje. Turime partnerių Ukrainoje, Lenkijoje, Kinijoje ir kitose šalyse.
(Organizatoriai / Verslui)
Bureau Veritas Lit Siekiant geriau aptarnauti savo klientus, „Bureau Veritas“ organizacija yra suskirstyta į 8 veiklas – Laivininkystė, Pramonė, Inspektavimas ir eksploatuojamų įrenginių verifikavimas, Sveikata, sauga ir aplinkosauga, Statyba, Vadybos sistemų sertifikavimas, Plataus vartojimo prekės, Tarptautinė prekyba ir paslaugos valdžios institucijoms.
(Organizatoriai / Verslui)
Žmogaus pažinimo centras VAISKA Suteikti kiekvienam asmeniui galimybę visapusiškai pažinti save ir gyventi pilnavertį gyvenimą.
(Organizatoriai / Verslui)
Ambicio Organizuojame vidinius ir atvirus mokymus fiziniams ir juridiniams asmenims. Mes orientuojamės į ilgailaikį tobulėjimą, todėl visada rekomenduojame tęstinius mokymus.
(Organizatoriai / Verslui)
Pačiolio prekyba UAB „Pačiolis“ – viena didžiausių Lietuvos įmonių, teikianti paslaugas apskaitos ir mokesčių srityse. Bendrovė įkurta 1993 m. birželio mėnesį ir pavadinta dvejybinės buhalterinės apskaitos sistemos paskelbėjo, žymaus XV a. italų mokslininko Luca Pacioli (Lukos Pačiolio) vardu. Pagrindinės Bendrovės veiklos kryptys – mokymas ir leidyba.
(Organizatoriai / Verslui)
Renginių idėjos ir organizavimas Renginių idėjos ir organizavimas. Verslo, viešieji, individualūs renginiai - jums, jūsų šeimai, darbuotojams, verslo partneriams, užsienio svečiams. Tai renginiai siekiant parodyti išskirtinį dėmesį, bendrauti, suburti, padėkoti, skatinti, mokytis, pasitobulinti, nustebinti, pradžiuginti arba tiesiog pabūti kartu.
(Organizatoriai / Verslui)
PLUNGĖS RAJONO VERSLO INFORMACIJOS CENTRAS Verslo ir informacijos centras
(Organizatoriai / Verslui)
Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas