Video seminaro įrašas kaip pasiekti finansinę laisvę

Trumpas aprašymas: Entonis Robinsas (Anthony Robbins), asmeninio efektyvumo ir asmenybės permainų ekspertas, šioje video kalba apie būdus, kaip valdyti savo emocijas ir kūną, optimizuoti tarpusavio ir profesinius santykius, sutvarkyti finansus ir apskritai visą gyvenimą.
Papildoma informacija:

E. Robinsas žingsnis po žingsnio pateikia veiksmų programą, kuri padės jums užsibrėžti aukštus tikslus ir pažaboti jėgas, formuojančias jūsų likimą. 

Apie lektoriu: Jau tris dešimtmečius Anthony Robbins nenuilsdamas ieško atsakymų į klausimą: “Kas padeda susikurti ypatingą gyvenimą?“

Išskirtinis gyvenimo būdas jam pačiam suteikė galimybę asmeniškai susipažinti, konsultuoti ir mokyti neįtikėtinai gausų ir įvairialypį 3 milijonų asmenų būrį iš daugiau nei 80 šalių. Šią grupę sudarė tiek kaliniai, tiek prezidentai, tėvai ir profesionalūs sportininkai, nusikalstamų grupuočių nariai ir įtakingų kompanijų generaliniai direktoriai.

Įskaitant viešus pasisakymus, gyvus pasirodymus, bestseleriais tapusias knygas ir garso įrašus, Robbins tiesiogiai paveikė maždaug 50 milijonų žmonių iš 80 šalių gyvenimus.

Robbins dirbo su ryškiausiomis sporto žvaigždėmis, verslo milžinais ir kitų sričių mūsų laikmečio lyderiais, taip pat su įvairiausių profesijų atstovais ir šitaip pelnė „įtakingiausio gyvenimo būdo trenerio“ reputaciją. Trumpai tariant, jis žino, kaip pasiekti sėkmę. Negana to, jis žino, kaip tai padaryti savo paties jėgomis.

Robbins ryžtą sukurti išliekančią ir pasaulį paveiksiančią ideologiją aplenkia tik jo aistra šeimai: atsidavusio keturių vaikų tėvo ir mylinčio žmoną Sage Robbins vyro rolė.

REGISTRUOKITĖS ir gaukite naujausius pasiūlymus ir įdomiausias naujienas.


Video nuoroda:

Kaina: Nemokamai
Kalbos: Anglų

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas