Nemokami aukštos kokybės kursai

Trumpas aprašymas: PELNINGA NAUJIENA LIETUVOJE BE INVESTICIJŲ IR RIZIKOS!!!
Papildoma informacija:

Sparčiai auganti amerikietiška nekilnojamo turto sistema suteikia galimybę patobulėti.

Perteikiama 20 metų nekilnojamo turto ekspertų patirtis. Moksluose perteikiama psichologijos, sveikatos, nekilnojamojo turto ekspertų patirtis, multimilijonieriaus praktiniai finansiniai patarimai.

 

Mokymų metu sužinosite, kaip įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip teisingai tvarkyti savo finansus, kaip tapti finansiškai nepriklausoma, kaip efektyviai dirbti, kaip valdyti baimes, emocijas, pasąmonę.

Mokymai apima darbo discipliną, labai efektingus darbo metodus, įgysite praktinių psichologinių žinių, kurios yra naudojamos prekyboje ir gyvenime, finansinių žinių apie pastatus ir nekilnojamąjį turtą.

Mokymai vertingi tiek žmogaus asmeniniam gyvenimo tobulėjimui, tiek jo finansų valdymui, tiek NT specialisto darbui.

Taip pat pamatysite kaip dirba mūsų agentai ir kokie jų stulbinami pasiekimai per trumpą laiką, nes mūsų apmokymo sistema, įgalina net ir naujokus profesionaliai dirbti ir gerai uždirbti!

Šie mokymai padės Jums atrasti save ir tapti stipresne, labiau savimi pasitikinčia asmenybe bei padės Jums suprasti kaip siekti gyvenime aukštesnių tikslų.

Sužinosite nekilnojamojo turto srities ypatumus ir kaip atrodo nekilnojamo turto agento darbas iš arti ir kokie stulbinami darbo rezultatai gali būti per trumpą laiką.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, galėsite mokytis iš savo namų, Jums patogiu laiku.

Tikimės atrasti gabių merginų ir moterų, kurios galės ir norės toliau tęsti veiklą nekilnojamo turto sferoje bei taps naudingomis ir lojaliomis partnerėmis.‏ Pasibaigus mokymams ir Jums pranešus apie norą toliau dirbti nekilnojamame turte, suorganizuosime pokalbį, po kurio suteiksime galimybę tapti NT specialistu bendroje Lietuvos-Amerikos Nekilnojamojo turto įmonėje.

Žinote energingų, aktyvių, darbščių merginų ar moterų, pranešk joms apie šį skelbimą.

ATEIK, PAMATYK IR ĮSITIKINK. PASKUBĖK, nes šiuo metu stipriai plečiamės ir mums reikia žmonių visoje Lietuvoje. Jei esate energinga, reikli pati sau, tikslo siekianti asmenybė  –  nedvejokite, dalyvių skaičius ribotas.

Negalvokite , nes vėliau šios galimybės nebebus.

TOKIA GALIMYBĖ GALI PASITAIKYTI TIK KARTĄ GYVENIME

 

Platesnė informacija ir registracija el.paštu: erika.personalas@yahoo.com 


Kalbos: Lietuvių

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas