UAB „Kalba.Lt“

Trumpas aprašymas: Anglų kalbos kursai moksleiviams – tai užsiėmimai, kurie padeda tobulinti anglų kalbą ir lavina įvairius moksleivių socialinius įgūdžius kūrybinių užduočių metu.

Žaisminga, įdomi, jauki, bet tuo pačiu struktūruota ir kryptinga mokymosi aplinka padeda moksleiviams atsipalaiduoti ir atsakingai dirbti anglų kalbos pamokų metu.
Pilnas Aprašymas:

Užsiėmimų metu moksleiviai lavina visus keturis kalbinius įgūdžius: klausymą, skaitymą, kalbėjimą ir rašymą. Įvairios užduotys, tekstų skaitymas ir gramatikos taisyklės pateikiamos moksleiviams įdomiu būdu, tad jie noriai atliekas šias užduotis ir susidomi anglų kalba.

Siekiant dar labiau įtvirtinti moksleivių anglų kalbos įgūdžius ir lavinti kitus jų gabumus, kas mėnesį yra organizuojamas teminis edukacinis projektas. Šio projekto metu moksleiviai susipažįsta su juos supančiu pasauliu, įvairiomis kultūromis, profesijomis, išradimais ir nagrinėja kitas jiems įdomias ir aktualias temas.

Dalyvaudami šiuose projektuose ir atlikdami užduotis, moksleiviai per užsienio kalbos mokymąsi ugdo kūrybinį mąstymą, iniciatyvumą, komandiškumo, laiko planavimo ir efektyvios komunikacijos įgūdžius bei atsakomybę. Jie įveikia kalbėjimo baimę, drąsiau bendrauja bei reiškia nuomonę anglų kalba ir tuo pačiu sistemingai ruošiasi ir žengia link sėkmingo užsienio kalbos egzamino (valstybinio arba tarptautinio) išlaikymo.


Kalbos: Lietuvių, Anglų, Rusų, Lenkų, Pancūzų, Vokiečių

UAB „Kalba.Lt“

Svetainė: https://bit.ly/anglu-kalba-moksleiviams
Telefonas: 8 800 30030
Miestas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Alytus, Vilkaviškis

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas