UAB "Viskas lengvai"

Trumpas aprašymas: Jūs norite išmokti anglų kalbą, o gal patobulinti turimas anglų kalbos žinias? Anglų kalbos kursai mokymo ir konsultavimo centre “Viskas lengvai” – geriausias sprendimas.
Pilnas Aprašymas:

Mokymo ir konsultavimo centre “Viskas lengvai” rengiami anglų kalbos kursai vyksta 2 kartus per savaitę vakarais (iš viso 20 užsiėmimų). Taip pat organizuojami šeštadieniniai bei penktadieniniai anglų kalbos kursai, kurių užsiėmimai vyksta tik šeštadieniais arba penktadienį, t.y. vieną kartą savaitėje, bet užsiėmimai yra dvigubai ilgesni. Kursų trukmė – 10 savaičių (2,5 mėnesio). Organizuojami šių lygių anglų kalbos kursai: A1, A2 ir B1. Grupėse iki 8 žmonių. Baigę mokymus, gausite tai patvirtinantį pažymėjimą. Šiuo metu renkamos naujos grupės. 
Neturite galimybės lankyti viso 20 užsiėmimų anglų kalbos kurso? Tokiu atveju galite rinktis 10 užsiėmimų anglų kalbos kursą. Visa mokymuisi reikalinga medžiaga įeina į šių 10 užsiėmimų kursų kainą. Kursai tęsiasi apie 5 savaites. Šie kursai - puiki galimybė atnaujinti ir patobulinti anglų kalbos žinias! Tęstiniams anglų kalbos kursams taikomos nuolaidos. Turintiems Visi savi nuolaidų kortelę, tarptautinį ITIC pedagogo arba ISIC moksleivio ar studento pažymėjimą, taikoma 20 proc. nuolaida (nuolaidos nesumuojamos). Kursai vyksta darbo dienomis 2 kartus per savaitę (vakarais). Taip pat organizuojami anglų kalbos penktadieniniai ir šeštadieniniai kursai. Penktadieninių ir šeštadieninių anglų kalbos kursų užsiėmimai yra dvigubai ilgesni (2 užsiėmimai yra sujungti), bet vyksta vieną kartą per savaitę (šeštadieniais arba penktadieniais).
Kursų laikai pateikiami skyrelyje „Aktuali informacija“.
Akcijos šiems kursams yra skelbiamos per Viskaslengvai.lt elektroninę parduotuvę (akcijos galioja tik kursus įsigyjant per elektroninę parduotuvę). 
Platesnė informacija ir kursų elektroninė parduotuvė www.viskaslengvai.lt 
Dėl informacijos ir registracijos kreiptis telefonu +370 6363 4230 arba el.paštu: viskaslengvai@gmail.com


Mokymų lygis: Visiems

UAB "Viskas lengvai"

Svetainė: www.viskaslengvai.lt
Telefonas: +37063634230
Miestas: Vilnius

Rekomenduojame


Daugiau pasiūlymų

Automobiliu supirkimas Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas